Best Nobel Hotel'e Hoşgeldiniz!

Best Nobel Hotel bir dünya kenti olan İstanbul’un; Roma, Bizans ve Osmanlı imparatorluğu gibi büyük medeniyetlere başkentlik yapmış olan tarih ve kültür vadisinde bulunan Aya Sofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Hipodrom gibi tarihi yerlere yürüyüş mesafesindedir. Otel Atatürk Havalimanı’na 30 dk. mesafede bulunmaktadır ve hemen yanı başında bulunan Sirkeci metro istasyonuyla da alış-veriş merkezlerine, canlı Taksim meydanına, sanat ve kongre merkezleri ile şehrin diğer cazibe merkezlerine otelden kolayca ulaşılmaktadır.

Best Nobel Hotel, 1889 yılında Osmanlı mimari yapısı ile otel olarak yapılmış olup 1948 yılında ilave yapılan kapasitesi ile Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi gibi siyasi tarihe tanıklık etmiştir.

Best Nobel Hotel, geleneksel mimari orijinal yapısı korunarak günümüzün estetik çizgileriyle yeniden 2008 yılında modernizasyonu yapılmıştır. Seçkin kadrosuyla misafirlerimize başta Türk konukseverliği ile bütünleştirdiği geleneksel ve diğer kültürleri içinde barındıran konsept oda seçenekleriyle butik bir hizmet vermektedir. Boğaz ve tarihi yarımada manzaralı Padişah Restaurant’ta ise Akdeniz ve Türk/Osmanlı mutfağının seçme lezzetlerini tadabilirsiniz.


EbuSuud St. Saffeti Pasa St. No: 8 Sirkeci - Fatih / Istanbul
Fax: +90 (212) 527 91 49 / Email: info@bestnobelhotel.com
© 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Powered by: Medyamur